Opinie

12 comments on “Opinie”

 1. by Adrian on

  Bardzo umiejętnie prowadzony kurs języka migowego PJM. Zajęcia ciekawe, różnorodne. Prowadząca bardzo sympatyczna i kompetentna a przy błędach wyrozumiała. Zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym!

  Odpowiedz
 2. by Sylwia on

  Świetne zajęcia, można się bardzo dużo nauczyć i jeżeli chodzi o język jak i kulturę osób niesłyszących. Sympatyczna prowadząca, bardzo zaangażowana i zawsze pomocna. Zajęcia poprowadzone w sposób luźny i zabawny. Gorąco polecam!

  Odpowiedz
 3. by Katarzyna on

  Świetna nauczycielka PJM! Jestem zadowolona. Monika biegle miga, świetnie tłumaczy, zawsze przygotowana i łagodna osoba. Gwarantuje także świetną atmosferę i ma morze cierpliwości. Polecam wszystkim, którzy chcą uczyć się od podstaw lub nabrać biegłości w PJM.

  Odpowiedz
 4. by Sabina on

  Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w właśnie tych zajęciach z języka migowego. Już nie mogę się doczekać dalszej nauki z Panią Moniką!

  Odpowiedz
 5. by Zuzanna on

  Nauka języka migowego z p. Moniką uwrażliwiła mnie, pozwalała mi odpocząć, a przy tym rozwijać myślenie. Kurs był bardzo różnorodny, dotykał wielu aspektów nauki języka. Chcę kontynuować naukę.

  Odpowiedz
 6. by Gabriela on

  Kurs otworzył mi oczy na kulturę gluchych i oczywiście zadzierzgnęłam samego języka. Zajecia swietnie przygotowane, a P. Monika jest niesamowitą nauczycielką – cierpliwą, swietnie tłumaczącą i zawsze gotową odpowiedziec na wszelkie pytania i niejasności. Dziękuję bardzo za to doświadczenie!

  Odpowiedz
 7. by Karola on

  Wspaniałe przedsięwzięcie! P. Monika przede wszystkim doskonale uczy i bardzo profesjonalnie prowadzi lekcje, a poza tym jest ciepłą, cierpliwą osobą i dzięki niej uczestnictwo w kursie to ogromna przyjemność.

  Odpowiedz
 8. by Anna on

  Natywny użytkownik PJM, osoba kompetentna, cierpliwa, ale i wymagająca, zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie. Polecam !

  Odpowiedz
 9. by Agata on

  Świetna nauczycielka PJM
  Jestem BARDZO zadowolona
  Nauczy KAŻDEGO kto tylko chce – wiem bo już drugi rok pracujemy nad moimi umiejętnościami:) i na prawdę jest świetnie. Nie zamieniłabym jej na nikogo innego :)

  Odpowiedz
 10. by Aleksandra on

  Bardzo ciekawy kurs, na którym, oprócz poznania podstaw Polskiego Języka Migowego, można dowiedzieć się o życiu w społeczności Głuchych, a także uwrażliwić na przeszkody, z jakimi spotykają się Głusi w kontaktach ze słyszącymi. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a dzięki różnorodnym ćwiczeniom i zadaniom nauka sprawia przyjemność.

  Odpowiedz
 11. by Zosia on

  Zdecydowanie polecam kurs! Język migowy jest niezwykły, a jeśli można się go uczyć w tak przyjemnej atmosferze, jaka panuje na zajęciach u Pani Moniki, to jest to chyba wystarczający powód, żeby się zapisać!
  Uwaga – można się nieźle wkręcić! ( ja właśnie zaczęłam kurs A2 i robi się coraz ciekawiej :)

  Odpowiedz
 12. by Julia on

  Tyle pozytywnych opinii powyżej – ze wszystkimi się zgadzam i nie wiem co jeszcze mogłabym dodać. Przed rozpoczęciem kursu PJM planowałam zdać tylko pierwszy poziom, ale potem nie wyobrażałam sobie żeby nie kontynuować nauki na A2 i, gdyby nie nawał maturalnej pracy, najchętniej poszłabym też na B1. Na zajęciach panuje świetna atmosfera, nigdy nie trzeba się stresować swoją niewiedzą albo niepewnością w miganiu. Każdy dostaje bardzo dobrze napisany podręcznik z ćwiczeniami i płytą do powtarzania w domu, dzięki czemu nauka nie jest ograniczona tylko do trwania zajęć. Dużo czasu jest poświęcane na konwersacje i ćwiczenia, by osoby słyszące zrozumiały ideę języka przestrzennego i wyćwiczyły trochę mięśnie rąk ;) Poza tym p. Monika jest naprawdę świetną nauczycielką: potrafi wszystko jasno wytłumaczyć i każdego nauczy migać :)))

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *